Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
The Ritz-Carlton, Vienna
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Schubertring 5-7 , 1010, Vienna(Vídeň), 01. Innere Stadt, Rakousko
Language/Jazyk:
The Ritz-Carlton, Vienna impression Rychlý popis
Hotel The Ritz-Carlton, Vienna se nachází ve 4 historických palácích přímo na vídeňské ulici Ringstraße a k dispozici má střešní bar s panoramatickým výhledem na město. Místní steaková restaurace Distrikt servíruje vybrané pokrmy rakouské kuchyně připravené z lokálních surovin a nabízí širokou škálu mezinárodních vín. Jen pár kroků od hotelu se nachází Stadtpark.
Všechny luxusní pokoje mají klimatizaci, minibar, sound system značky Geneva a dokovací stanici pro iPod. Pokoje mají výhled na ulici Ringstraße, park Beethoven nebo do hotelového dvora. V mramorových koupelnách je vana, sprcha, fén, toaletní potřeby zdarma, župany a pantofle. K dalšímu vybavení pokojů dále patří satelitní TV s plochou obrazovkou a placenými programy. Pokojová služba je dostupná 24 hodin denně.
Během léta můžete stolovat na terase restaurace nebo si vychutnat osvěžující nápoj v baru na střešní terase. V salonku Melounge umístěném ve vstupní hale tohoto 5hvězdičkového hotelu se podává lehké občerstvení, tradiční vídeňská káva a rakouské moučníky. V baru D-Bar můžete ochutnat originální koktejly a k dispozici jsou také vzácné doutníky.
Po dni stráveném prohlídkou památek můžete relaxovat v prostorném lázeňském centru Ritz-Carlton. Centrum zahrnuje velký krytý bazén s podvodní hudbou, oddělené sauny pro muže a ženy, parní sauny a místnosti pro lázeňské procedury. Můžete si také zacvičit v hotelové posilovně a následně si objednat relaxační masáž.
The Ritz-Carlton, Vienna má také Club Lounge s možností soukromého check-inu a službou concierge. Club Lounge také poskytuje denně 5 různých prezentací pokrmů a nabízí výběr občerstvení, odpolední bar a širokou nabídku vín a piv.
K hlavním památkám, jako je katedrála svatého Štěpána a palác Hofburg, dojdete do 10 minut. Tramvajová zastávka Schwarzenbergplatz (linky 2 a 71) je 200 metrů od hotelu a stanice metra Stadtpark je 3 minuty chůze od hotelu The Ritz-Carlton, Vienna. Vídeňská státní opera je vzdálená 500 metrů.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 202
 • Hotel Chain: The Ritz-Carlton Company, L.L.C
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Maestro, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB
 • Domácí zvířata povolena
 • Business
 • Romance/Líbánky
 • Luxury
 • Spa/Relax
 • Design
 • Gourmet
Služby

Fotografie

The Ritz-Carlton, Vienna photo 1
The Ritz-Carlton, Vienna photo 2
The Ritz-Carlton, Vienna photo 3
The Ritz-Carlton, Vienna photo 4
The Ritz-Carlton, Vienna photo 5
The Ritz-Carlton, Vienna photo 6
The Ritz-Carlton, Vienna photo 7
The Ritz-Carlton, Vienna photo 8
The Ritz-Carlton, Vienna photo 9
The Ritz-Carlton, Vienna photo 10
The Ritz-Carlton, Vienna photo 11
The Ritz-Carlton, Vienna photo 12
The Ritz-Carlton, Vienna photo 13
The Ritz-Carlton, Vienna photo 14
The Ritz-Carlton, Vienna photo 15
The Ritz-Carlton, Vienna photo 16
The Ritz-Carlton, Vienna photo 17
The Ritz-Carlton, Vienna photo 18
The Ritz-Carlton, Vienna photo 19
The Ritz-Carlton, Vienna photo 20
The Ritz-Carlton, Vienna photo 21
The Ritz-Carlton, Vienna photo 22
The Ritz-Carlton, Vienna photo 23
The Ritz-Carlton, Vienna photo 24
The Ritz-Carlton, Vienna photo 25
The Ritz-Carlton, Vienna photo 26
The Ritz-Carlton, Vienna photo 27
The Ritz-Carlton, Vienna photo 28
The Ritz-Carlton, Vienna photo 29
The Ritz-Carlton, Vienna photo 30
The Ritz-Carlton, Vienna photo 31
The Ritz-Carlton, Vienna photo 32

Rooms

Pokoj typu Premium (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj typu Premium Pokoj typu Premium Pokoj typu Premium Pokoj typu Premium  
Tento luxusní a velmi prostorný pokoj má minibar, dokovací stanici pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Otevírá se z něj výhled na město nebo do dvora.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 49 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 457.33 ... € 605.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Club s Wi-Fi zdarma (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Club s Wi-Fi zdarma Pokoj Club s Wi-Fi zdarma Pokoj Club s Wi-Fi zdarma Pokoj Club s Wi-Fi zdarma  
Tento luxusní pokoj se vstupem do Club Lounge má dokovací stanici pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Budete mít vstup do Club Lounge v hotelu Ritz-Carlton s výhledem na Vídeň, kde je k dispozici 5 pultů s jídly a nápoji, bezplatné alkoholické i nealkoholické nápoje a Wi-Fi.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 43 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 435.48 ... € 685.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Junior (Apartmá)
Apartmá Junior Apartmá Junior Apartmá Junior Apartmá Junior  
Luxusní apartmá typu Junior má obývací prostor s pohovkou. Je vybavené minibarem, dokovací stanicí pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Otevírá se z něj výhled na město nebo do dvora.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 59 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 507.73 ... € 745.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Executive (Apartmá)
Apartmá Executive Apartmá Executive Apartmá Executive Apartmá Executive  
Toto luxusní apartmá má obývací pokoj a posezení s pohovkou. Je vybavené minibarem, dokovací stanicí pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Otevírá se z něj výhled na město nebo do dvora.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 68 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 907.33 ... € 1055.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi (Apartmá)
Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi Apartmá Club s bezplatným Wi-Fi  
Toto luxusní apartmá má obývací pokoj a posezení s pohovkou. Je vybavené minibarem, dokovací stanicí pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Budete mít vstup do Club Lounge v hotelu Ritz-Carlton s výhledem na Vídeň, kde je k dispozici 5 pultů s jídly a nápoji, bezplatné alkoholické i nealkoholické nápoje a Wi-Fi.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 83 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 1057.33 ... € 1205.00; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Deluxe (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Pokoj typu Deluxe Pokoj typu Deluxe Pokoj typu Deluxe Pokoj typu Deluxe  
Tento luxusní pokoj je vybavený minibarem, dokovací stanicí pro iPod a satelitní TV s plochou obrazovkou s 96 rakouskými i zahraničními programy. Otevírá se z něj výhled na město nebo do dvora.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 38 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: € 336.73 ... € 535.00; select dates below to get current rates.

Pokoj s balkonem (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj s balkonem Pokoj s balkonem Pokoj s balkonem Pokoj s balkonem  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, minibarem, zvukovou izolací a dokovací stanicí pro iPod.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Zvuková izolace, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 38 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: € 447.33 ... € 595.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Hotel Am Schubertring @ 0,1 km
4* Hotel
D
Apartment Vienna ES @ 0,3 km
Apartmán
E
Vienna Marriott Hotel @ 0,3 km
5* Hotel
F
InterContinental Wien @ 0,3 km
5* Hotel
I
Apartment Seilerstätte @ 0,4 km
Apartmán
J
Palais Coburg Residenz @ 0,4 km
5* Hotel
K
Hotel Am Parkring @ 0,4 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading